Sohbet Girişi

Kategoriler

Chat Odaları

Chat Odaları

İletişimin insan hayatı ile birlikte başlaması ve insanların gerekliliklerini yerine getirmesi son derece önemli bir konudur. İletişim insanlığın oluşumundan bu yana var olan, gelişimini sürekli devam ettiren, kendisini dillere ayıran ve her topluma özel olan bir kuramdır. İletişim sayesinde günlük ihtiyaçlarımızı görebiliyor ve düşüncelerimizi başkalarına aktarabiliyoruz. Ünlü düşünürün de dediği gibi; İnsan düşünen bir hayvandır. Aristoteles’e ait olan bu söz ancak iletişimin varlığıyla can bulabilir. İster sözlü, ister sözsüz, iki insan arasında eğer bir iletişim ağı bulunuyorsa düşüncenin önemi ortaya çıkar. Geçmişten günümüze chat ağlarının gelişmesi ve insanlar arasında bulunan mesafelerin kısalması işlev bakımından son derece yüksek potansiyele sahiptir. İnternet iletişim ağının cep telefonlarına ve tabletlere de girmesi bir çok açıdan kullanıcıya olanak sağlamıştır. Bu olanakların başında da sohbet gelmektedir.

Chat Siteleri

Arama motorlarına yaptığınız arama terimlerinde karşınıza yüzlerca Chat sitesi çıkmaktadır. Bu listeden sizin için en ideal ve güvenli olan Sohbetderyasi.com Chat siteleri sektöründe genellikle kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Özel mesajları kapatmak, çet sohbet etmek, rahatsızlık veren kullanıcıları bloklamak gibi çeşitli güvenlik önlemleri bulunduğu için herkesin rahatça istediğiyle sohbet etmesi amaçlanmaktadır. Her kitleye uygun bir dil kullanmak ve sitemize giren her sohbetci için ayrı bir nick/rumuz belirlemek ve bu rumuz üzerinden kayıt tutmak amacıyla yalnızca rumuz ihtiyacı duyuyoruz. Sohbetderyasi.com chat odası sitemizin en eski odalarından bir tanesinidir, kuruluşundan bu güne dek yaklaşık 9 sene gibi uzun bir zaman geçmiştir.


Yazar: SinaN

Görüntüleme: 1643 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 05 Ağustos 2020

11 Yorumlar
AdrenaLin

Kesinlikle tercih edelicek Temiz sohbetin adresidir SohbeDeryasi.Com .. Her kesimden her yaştan insanlarin bir arada olduğu ortamdir.


HeRqeLe[Tuncer]

Yıllardır Bu alemdeyiz Yıkılmadan Yılmadan Yolumuza Devam ediyorum Emegine Sağlık Seninde Kardesim


deNiS

KaLiteLi sohbetin adresi.. GeLip görmeLisiniz değer bence (=


Kalbistan

Uzun süre sohbet sitelerine görmüyordum. Sonra canım sıkılınca bir bakayım halen sohbet siteleri eskisi gibi aktiflik içinde mi diye düşünürken rastgele irc chat sitelerini araştırmaya başladım birkaç yazılı sohbet sitesi buldum. Lâkin o mobil arkadaşlık sitelerini pek sıcak bulamadım. Ben samimi, içten , aile sıcaklığında ,op'larin ve admin'lerin burnu havada ukala tavırlarını sevmediğim. için kalabalık chat siteleri benlik değildi. O yüzden güvenilir ve sıkılmadan sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar edinmek ,chat yapmak için az insan çok huzur mantığı ile yola çıkıp, hem canlı radyo dinleyip hem de saygıli insanlarla sohbet edilecek yer olmalıydı..ve birgün bir arkadaşım bana takıldığı seviyeli chat sitesi olduğunu söyledi. Ben de bir bakalim deyip sohbetderyasi.com 'a girip ilk.olsrak ortamı gözlemledim. Ve kaliteli dj"ler ve aile sıcaklığında bir sohbet ortamı olduğunu anlamam fazla uzun sürmedi. Sohbet içindeki eğlenceli. kelime oyunu ,yarışma oyunu hatta sanal çay bile olması bir çayyas olarak beni ziyadesiyle cezb etti ve bu kaliteli muhabbet kanalinda demir atıp bağımlısı oldum diyebilirim. Gerçekten güzel.insanlarla tanışmak isteyip, sohbet Edip harika şarkılar dinlemek.isteyen herkese tavsiye ediyorum.


NihaN

Dostlugun tek adresi tatlisohbet.org.sohberderyasi.com herkesi bekliyoruz dostlar:)


Tuqba

Seviyeli guzel dostluklarin,arkadasliklarin kuruldugu Guzel bi adres emegi Gecen herkese tesekurler ..


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50